[?] Rypin i okolice - Polecany serwis ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Karoloctavia
    Classic
    • 2010
    • 3

    [?] Rypin i okolice - Polecany serwis ?

    Witam kupiłem kilka dni temu Octavie i mam taki problem że rano jak przyjde i chce go odpalić to nie może. dokładnie przekręcam kluczyk rozrusznik kręci i nic dopiero następuje odpalenia jak przyciznę pedał gazu i w momencie wtedy odpala, jak puszczę gaz to gaśnie i tak w kółko... jeśli potzrymam chwile gaz koło 1,5 tys obr. to potem już nie gaśnie ale tak co jakiś czas zatrzęsi nim troche. na ciepłym jeździ ok i odpala ok co może być ?? pomocy.
    Autko: Octavia 1997r silnik1,6 75KM
  • Gottri
    Classic
    • 2008
    • 22

    #2
    [?] Rypin i okolice - Polecany serwis ?

    Zniesmaczony przygodą z "Baranem" z Płocka kontynułuję poszukiwania mojej pierwszej Czeszki. Mam do obejrzenia 1.8T z 99r z okolic Rypina (kujawsko-pomorskie) u osoby prywatnej. Czy jest ktoś z Was z tamtych okolic i moze wskazac serwis, w którym będę mógł ją sprawdzić?

    Ewentualnie jeśli będzie ktoś tak uprzejmy jak poprzednio MiKrus i zerknie na nią przejeżdzając to będę bardzo wdzięczny.
    Uwielbiam Pragę, czeski browar, smazeny syr i knedliczki! Teraz mam własną Czeszkę

    Komentarz

    • szkoda
      RS
      S_OCP Member
      • 2005
      • 22543

      #3
      mógłbym zerknac ale to w przyszłym tygodniu dopiero, wttorek-środa...
      saport techniczny baj DGW
      była BKD+DSG '05 120kkm
      była BXE '08 190kkm
      no i nie ma :-)

      Komentarz

      • Gottri
        Classic
        • 2008
        • 22

        #4
        Zamieszczone przez szkoda
        mógłbym zerknac ale to w przyszłym tygodniu dopiero, wttorek-środa...
        Ja właśnie planowałem wizytę w poniedziałek z moim szwagrem lakiernikiem. Jego oko będzie niezbędne bo podobno była po gradobiciu ... niby dobrze jest zrobiona ale niech on to oceni. Problem w tym, że do niedzieli jestem udupiony w Wawie a z nim moge pojechac jedynie poniedzialek-wtorek (Pozniej chłopak jedzie na urlop.) ale po 16..czyli na miejscu bedziemy ok 19...i dupa z serwisu, bo raczej wszystko zamkniete...

        szkoda, zobaczymy jeszcze jak to się ułoży. Może ktoś jeszcze zaoferuje swoją pomoc.
        Uwielbiam Pragę, czeski browar, smazeny syr i knedliczki! Teraz mam własną Czeszkę

        Komentarz

        • szkoda
          RS
          S_OCP Member
          • 2005
          • 22543

          #5
          Zamieszczone przez Gottri
          ale po 16..czyli na miejscu bedziemy ok 19...i dupa z serwisu, bo raczej wszystko zamkniete...
          aaaaaaa, ja tez bede wieczorem i to nawet później niestety...
          saport techniczny baj DGW
          była BKD+DSG '05 120kkm
          była BXE '08 190kkm
          no i nie ma :-)

          Komentarz

          • Gottri
            Classic
            • 2008
            • 22

            #6
            ok, zmiana planów. Jade zobaczyć ją jutro późnym po południem :szeroki_usmiech . Jeśli będzie ok to zostaje na noc i rano sprawdzam w serwisie. Potrzebuje więc na gwałt poleconego serwisu w ktorym bede zrobic sciezke diagnostyczna HELP!
            Uwielbiam Pragę, czeski browar, smazeny syr i knedliczki! Teraz mam własną Czeszkę

            Komentarz

            Pracuję...